Moderato AQ09MWBN

Moderato - AQ09MWBN

технологія micro plasma ion

Розроблений компанією SAMSUNG пристрій micro plasma ion генерує в кімнаті активні атоми водню та іони кисню. Цей новаторський винахід дозволяє поєднати вироблені активні атоми водню та іони кисню з білком (ЗН) на поверхні шкідливих елементів, таких як віруси, бактерії, пліснява та алергени. Як наслідок, шкідливі елементи руйнуються та перетворюються на воду (2H2O). Генеруючи активні атоми водню та іони кисню, пристрій micro plasma ion вилучає з повітря шкідливі елементи, такі як віруси, бактерії, пліснява та алергени. Пристрій генерує 480000 іонів, що дозволяє активно очищати повітря. (Кількість іонів: потік повітря 88 куб. футів/хв., 1 м3, вологість 19 %, температура: 23°C)

технологія silver coated

Наночастки здатні цілковито змінювати поведінку матеріалу, з яким вони зіштовхуються. Нанометровий розмір дає змогу іонам Ag+ проникати в клітини мікроорганізмів. Як наслідок, вони впливають на клітинний метаболізм мікроорганізмів, пригнічуючи їхнє зростання та здатність до виживання. Технологія silver coated-це система, яка використовує іони срібла для того, щоб у безпечний для людини та ефективний спосіб знищувати хвороботворні мікроорганізми, плісняву та до 650 типів бактерій, і попереджати їхнє розмноження. Технологія silver coated дає змогу знищувати плісняву, бактерії та навіть небезпечні віруси грипу у процесі фільтрації повітря та забезпечувати 99.9% дезінфекції.

режим good morning

Режим good morning збільшує загальну кількість годин глибокого сну. Завдяки точному керуванню темпе- ратурою режим good morning дозволяє зберегти комфортну температуру для шкіри протягом ночі. У режимі good morning споживається до 30% менше електроенергії в порівнянні з режимом звичайного охолодження.

багатоступенева система очищення повітря

Антибактеріальний діаметральний вентилятор.

Виготовлений із використанням бактерицидної речовини, яка пригнічує розмноження плісняви та грибків, завдяки чому попереджається поява неприємних запахів.

Теплообмінник зі срібним покриттям. Комірки теплообмінника мають тришарове покриття з безпечних для довкілля матеріалів (2 шари з матеріалу neo silica, який не містить хром, 1 шар, який має в своєму складі срібло), що забезпечує ефективне відведення конденсату та гарантує отримання чистого, свіжого повітря.

Дезодораційний фільтр. У фільтрі використовується активоване вугілля, яке ефективно поглинає тютюно- вий дим, запахи домашніх тварин та інші неприємні запахи. Антиалергічний фільтр. Захищає від часток, що спричиняють алергію, отже можна без сумнівів заводити домашніх тварин. Фільтр зі срібним покриттям.

Електростатичний фільтр зі срібним покриттям дозволяє вловлювати та усувати частки пилу, створюючи свіжіше та здоровіше повітря.

<<Назад