Moderato AQ18MWBN

Moderato - AQ18MWBN

трубки для монтажу зовнішнього блока

Довжину з’єднувальних трубок можна збільшити до 30 метрів, а перепад висот монтування зовнішнього та внутрішнього блоків - до 15 метрів (для моделей 18000~24000 БТО/год) [або 15 м завдовжки та 8 м заввишки (моделі 9000~12000 БТО/год)]. Забезпечується більша гнучкість у виборі місця для зовнішнього блока.

технологія silver coated

Наночастки здатні цілковито змінювати поведінку матеріалу, з яким вони зіштовхуються. Нанометровий розмір дає змогу іонам Ag+ проникати в клітини мікроорганізмів. Як наслідок, вони впливають на клітинний метаболізм мікроорганізмів, пригнічуючи їхнє зростання та здатність до виживання. Технологія silver coated-це система, яка використовує іони срібла для того, щоб у безпечний для людини та ефективний спосіб знищувати хвороботворні мікроорганізми, плісняву та до 650 типів бактерій, і попереджати їхнє розмноження. Технологія silver coated дає змогу знищувати плісняву, бактерії та навіть небезпечні віруси грипу у процесі фільтрації повітря та забезпечувати 99.9% дезінфекції.

режим good morning

Режим good morning збільшує загальну кількість годин глибокого сну. Завдяки точному керуванню темпе- ратурою режим good morning дозволяє зберегти комфортну температуру для шкіри протягом ночі. У режимі good morning споживається до 30% менше електроенергії в порівнянні з режимом звичайного охолодження.

багатоступенева система очищення повітря

Антибактеріальний діаметральний вентилятор.

Виготовлений із використанням бактерицидної речовини, яка пригнічує розмноження плісняви та грибків, завдяки чому попереджається поява неприємних запахів.

Теплообмінник зі срібним покриттям. Комірки теплообмінника мають тришарове покриття з безпечних для довкілля матеріалів (2 шари з матеріалу neo silica, який не містить хром, 1 шар, який має в своєму складі срібло), що забезпечує ефективне відведення конденсату та гарантує отримання чистого, свіжого повітря.

Дезодораційний фільтр. У фільтрі використовується активоване вугілля, яке ефективно поглинає тютюно- вий дим, запахи домашніх тварин та інші неприємні запахи. Антиалергічний фільтр. Захищає від часток, що спричиняють алергію, отже можна без сумнівів заводити домашніх тварин. Фільтр зі срібним покриттям.

Електростатичний фільтр зі срібним покриттям дозволяє вловлювати та усувати частки пилу, створюючи свіжіше та здоровіше повітря.

<<Назад