Samsung

Forte

трубки для монтажу зовнішнього блока
Довжину з’єднувальних трубок можна збільшити до 30 метрів, а перепад висот монтування зовнішнього та внутрішнього блоків – до 15 метрів (для моделей 18000~24000 БТО/год) [або 15 м завдовжки та 8 м заввишки (моделі 9000~12000 БТО/год)]. Забезпечується більша гнучкість у виборі місця для зовнішнього блока.


Moderato

технологія micro plasma ion
Розроблений компанією SAMSUNG пристрій micro plasma ion генерує в кімнаті активні атоми водню та іони кисню. Цей новаторський винахід дозволяє поєднати вироблені активні атоми водню та іони кисню з білком (ЗН) на поверхні шкідливих елементів, таких як віруси, бактерії, пліснява та алергени. Як наслідок, шкідливі елементи руйнуються та перетворюються на воду (2H2O). Генеруючи активні атоми водню та іони кисню, пристрій micro plasma ion вилучає з повітря шкідливі елементи, такі як віруси, бактерії, пліснява та алергени. Пристрій генерує 480000 іонів, що дозволяє активно очищати повітря. (Кількість іонів: потік повітря 88 куб. футів/хв., 1 м3, вологість 19 %, температура: 23°C)


Vivace Mirror

Тонована дзеркальна поверхня Vivace віддзеркалює інтер’єр вашої кімнати, яка робить кондиціонер більш вишуканим і елегантним.


системы-вентиляции.kiev.ua         holodteh.kiev.ua
сайт создан компанией разработка веб сайта